Cena

✓ Cena za frézovanie komínov od 15,-EUR/bm.
✓ Cena práce za vložkovanie od 10,-EUR/bm.
✓ Celková cena sa stanovuje podľa rozsahu prác.
✓ Navrhneme vám najvodnejšie riešenie.
✓ Radi Vám spracujeme presnú ponuku.

Cena pre frézovanie a vložkovanie komína.

Naša spoločnosť zasiela každému zákazníkovi presnú cenu podľa vašich požiadaviek. Cenová ponuka obsahuje frézovanie komína, ceny za komínový nerezový systém a kompletné práce. Dozviete sa tak presný rozsah prác, presnú zostavu komponentov a koncovú cenu diela.

Osloviť nás môžete cez kontaktný formulár alebo telefonicky v sekcii kontakt. Obratom vám zašleme cenovú ponuku na mieru vášho komína.

O presnú cenu sa Informuje najlepšie telefonicky

0918 930 300

Pomožeme alebo možno len poradíme. Sme tu pre Vás:)

Kontaktný formulár

Položky označené hviezdičkou sú povinné *

Pozor na cenu za meter

Veľmi často je používaný pojem "cena za meter". Je to však nepresná informácia, pretože systém komínovej vložky ďalej obsahuje: dvierka, napojenie dvierok, odvod kondenzátu, vrchnú kryciu dosku, komínovú čiapku, napojenie dymovodu ( niekedy aj dva ) a v prípadoch, kedy sa montujú druhé dvierka, aj špeciálny teleskop. V takýchto prípadoch sa z ceny bežného metra stane cena nebežná a je reálne navýšená o dodatočný materiál a práce. Neberte preto do úvahy základné ceny a hlavne ceny za bežný meter pri rekonštrukcii komína, pretože pri koncovej faktúre firmy, ktorá vám bude realizovať rekonštrukciu, môžete byť nemilo prekvapený.