Vložkovanie komína cena

 Potrebujete vedieť, aká je cena za vložkovanie komína  Chcete vedieť akým materiálom sa vložkuje komín  Kto môže realizovať takéto práce  Všetko sa dozviete v tomto článku.

Vložkovanie komína a jeho cena, je závislá hlavne na použitom materiály a výške komína. Orientačne ale môžeme povedať, že celkové práce s materiálom, sa pohybujú na úrovni okolo 1.000,- EUR. Skladajú sa s frézovania komína, vložkovania a samotného materiálu.

Pri rekonštrukcii komína vkladaním nerezovej vložky, je takmer vždy potrebné rátať s frézovaním, ktoré pretvorí prieduch do kruhového stavu tak, aby sme mohli namontovať vložku o priemere 160, 180 alebo 200 mm. Sú však aj komíny, ktoré frézovať nemusíme a tam sa cena znižuje.

Cenu ovplyvňuje aj trieda a kvalita nerezového materiálu. Tu však platí, že ak idete rekonštruovať komína na 20-40 rokov na materiáli nešetrite a minimálnu hrúbku požadujte 0,8 a 1 mm.

Vložkovanie komína cena

Vložkovanie komína Vám môže realizovať akákoľvek firma. Frézovanie komína už spadá do odbornosti kominárov s odbornou spôsobilosťou. Viac sa dočítate v tomto článku.

Priebeh realizačných prác Ako prebieha frézovanie komína

Ako sa dozviem presnú cenu ?

V prípade, že sa rozhodnete svoj komín vyvložkovať nerezovým systémom, je najvodnejšie riešenie kontaktovať nás. Dozviete sa nie len presnejšiu cenu, ale aj doplnkové informácie, ktoré určite oceníte.

Ak nám zavoláte, radi Vám pomôžeme a zodpovieme všetky otázky.

Presná cena za vložkovanie komína, je závislá od viacerých faktorov ako výška komína, požadovaný priemer a hrúbka montovaného systému alebo počet čistiacich dvierok a iné.

Môžeme Vám ponúknuť profesných majstrov - kominárov a odbornosť pri vložkovaní Vášho komína.

Potrebujete cenovú ponuku alebo len poradiť?